Ankieta Politechnika Białostocka

Szanowni Państwo,

Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej od ponad 70 lat kształci inżynierów na potrzeby regionu. Co roku nowi inżynierowie i magistrowie powiększają grono absolwentów kierunków automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn oraz mechatronika.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej Państwa odbioru i doświadczeń ze studentami oraz absolwentami Wydziału Mechanicznego. Wyniki ankiet pomogą w poprawie procesu kształcenia, w tym będą uwzględniane przy modernizacji istniejących i tworzeniu nowych programów studiów.

Mam nadzieję, że pozyskane informacje przyczynią się do poszerzenia współpracy z Państwem oraz lepszego dopasowania programu kształcenia na kierunkach prowadzonych przez Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej do Państwa potrzeb.

Formularz w wersji edytowalnej oraz pdf załączam do wiadomości. Będę wdzięczny za odesłanie odpowiedzi na adres mailowy wm.ksztalcenie@pb.edu.pl do dnia 07.10.2023r. W przypadku pytań proszę o kontakt.

Z poważaniem

Adam Bajkowski, dr inż. | PhD Eng.

Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia

(+48) 571 443 021 | a.bajkowski@pb.edu.pl

Do pobrania

Zobacz również

Szkolenia

Biuro Krajowego Forum Chłodnictwa

Instalator urządzeń chłodniczych - wejście do zawodu

Termin: 04-12-2023 do 06-12-2023
Pierwszy krok dla wszystkich zaczynających pracę z urządzeniami chłodniczymi (pompami ciepła, klimatyzatorami, szafami chłodniczymi etc.)

Aktualności

XXI edycja konferencji: Chłodnictwo i klimatyzacja w Polsce – Nowe trendy rozwoju już 5 grudnia 2023

XXI edycja konferencji: Chłodnictwo i klimatyzacja w Polsce – Nowe trendy rozwoju już 5 grudnia 2023

Redakcja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja ma przyjemność zaprosić specjalistów branży instalacyjnej, projektantów i wykonawców instalacji...
Przegląd rozporządzenia REACH

Przegląd rozporządzenia REACH

PFAS, czyli związki per- i polifluoroalkilowe, zwane potocznie forever chemicals, to każda substancja, która zawiera co najmniej jeden całkowicie...
zobacz wszystkie Aktualności
© 2023 KFCh