ROSYJSKA INWAZJA NA UKRAINIE

ROSYJSKA INWAZJA NA UKRAINIE

Do Członków Krajowego Forum Chłodnictwa

oraz wszystkich Firm działających w branży chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła

 

Szanowni Państwo,

Wyrażamy swój stanowczy sprzeciw wobec działań wojennych Federacji Rosyjskiej podjętych i kontynuowanych nieprzerwanie od 24 lutego b.r. na terenie niepodległej Ukrainy.

Stowarzyszenie Chłodnicze Ukrainy - organizacja z którą od lat współpracujemy prosi o dystrybucję listu który wzywa min. do wycofania się ze wszelkiej współpracy z klientami rosyjskimi.

Jako Zarząd Krajowego forum Chłodnictwa – największej polskiej organizacji działającej w branży chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła, prosimy naszych Członków i całą branżę do wsłuchania się w ten apel i przyłączenia do antyrosyjskiej akcji zaproponowanej przez kolegów z Ukrainy.

Chcemy włączyć się aktywnie w działania pomocy Ukrainie realizowane we współpracy ze  Stowarzyszeniem Chłodniczym Ukrainy - będziemy Państwa informować o zgłaszanych potrzebach i  planowanych działaniach. 

Do wszystkich naszych dzielnych ukraińskich przyjaciół - partnerów, współpracowników – kierujemy wyrazy wsparcia, otuchy i solidarności!

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Krajowego Forum Chłodnictwa

 

List do pbrania w wersji oryginalnej oraz tłumaczenia na język polski i angielski poniżej.

Do pobrania

Zobacz również

Szkolenia

Mechanik urządzeń chłodniczych II

Mechanik urządzeń chłodniczych II

Termin: 03-04-2023 do 04-04-2023
Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Warszawie

ŁÓDŹ - Przygotowanie do Certyfikacji F-gazowej i egzamin

Termin: 18-04-2023 do 20-04-2023
Szkolenie przygotowujące do egzaminu i egzamin pozwalający na otrzymanie certyfikatu F-gazowego z Urzędu Dozoru Technicznego

Aktualności

Stanowisko Branżowe dot. Projektu Rozporządzenia F-gazowego

Stanowisko Branżowe dot. Projektu Rozporządzenia F-gazowego

Największe w Polsce organizacje reprezentujące branżę chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła apelują do polskich europosłów o realistyczne cele...
Zapraszamy uczniów techników do udziału w konkursie SkillsPoland - Edycja Specjalna w konkurencji chłodnictwo i klimatyzacja!

Zapraszamy uczniów techników do udziału w konkursie SkillsPoland - Edycja Specjalna w konkurencji chłodnictwo i klimatyzacja!

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy...
zobacz wszystkie Aktualności
© 2023 KFCh