Ostatnie pożegnanie Jerzego Stachowiaka

Ostatnie pożegnanie Jerzego Stachowiaka

Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 23 maja b.r. odszedł nasz kolega Jerzy Stachowiak, lubiany, ceniony i szanowany ekspert w branży chłodnictwa i klimatyzacji. 

Jerzy Stachowiak był założycielem i współwłaścicielem Gdańskiego Centrum Szkoleń i Certyfikacji Krajowego Forum Chłodnictwa - MASTA, które przez wiele lat działając pod egidą Krajowego Forum Chłodnictwa realizowało branżowe szkolenia zawodowe.

Jerzy Stachowiak, był także aktywnym wieloletnim, zasłużonym Członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa, pełniąc w Związku przez wiele lat funkcje Członka Zarządu, Rady Nadzorczej i Sądu Koleżeńskiego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku przy ul. Gen. Giełguda (pod Górą Gradową) w piątek 27 maja 2022 r. 

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim w imieniu własnym oraz Członków Związku Pracodawców Krajowego Forum Chłodnictwa składa Dyrekcja oraz Zarząd Form.

Pan Jerzy nie tylko był zasłużoną postacią dla naszej branży i organizacji, ale przede wszystkim był wartościowym, ciekawym człowiekiem, bardzo sympatycznym i na pewno będzie miał szczególne miejsce w naszej pamięci.

Do pobrania poniżej zamieszczamy artykuł o zmarłym Jerzym Stachowiaku przygotowany przez Prof. Zenona Boncę z Zespołem.

Do pobrania

Materiały do pobrania

Zobacz również

Szkolenia

Biuro Krajowego Forum Chłodnictwa

Instalator urządzeń chłodniczych - wejście do zawodu

Termin: 04-12-2023 do 06-12-2023
Pierwszy krok dla wszystkich zaczynających pracę z urządzeniami chłodniczymi (pompami ciepła, klimatyzatorami, szafami chłodniczymi etc.)

Aktualności

XXI edycja konferencji: Chłodnictwo i klimatyzacja w Polsce – Nowe trendy rozwoju już 5 grudnia 2023

XXI edycja konferencji: Chłodnictwo i klimatyzacja w Polsce – Nowe trendy rozwoju już 5 grudnia 2023

Redakcja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja ma przyjemność zaprosić specjalistów branży instalacyjnej, projektantów i wykonawców instalacji...
Przegląd rozporządzenia REACH

Przegląd rozporządzenia REACH

PFAS, czyli związki per- i polifluoroalkilowe, zwane potocznie forever chemicals, to każda substancja, która zawiera co najmniej jeden całkowicie...
zobacz wszystkie Aktualności
© 2023 KFCh